Peugeot 308 kombi

Samochody 👁️ 3 wyświetleń 25.05.2026

Informacje o pojeździe

Marka: Peugeot
Model: 308 kombi
Typ: Samochody

Informacje o aukcji

Urząd: Lubuskie
Lokalizacja: Gorzowie Wielkopolskim
Data aukcji: 25.05.2026

Informacje o cenie

Wartość szacunkowa: 11 000 PLN
Cena wywoławcza: 8 250 PLN
Wadium: 1 100 PLN

Opis aukcji

Pierwsza licytacja ruchomości: samochodu osobowego Peugeot 308 kombi

Dane techniczne:
• Pojemnosc Silnika: 598

Stan techniczny:
• ruchomości. Zastrzegam sobie prawo odwołania licytacji bez podania przyczyn. Szczegółowe informacje można uzyskać w Dziale Egzekucji Administracyjnej telefonicznie – pod numerem telefonu: 660 557 307 elektronicznie – napisz na adres: agata.czernicka@mf.gov.pl Przepisy prawa Art. 105 – art. 105a, art. 105c 107 ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 202 6 r. poz. 268 ze zm.).

Oryginalna treść ogłoszenia